Consumenten

True Price-winkel

Wat zijn de echte prijs of echte kosten van uw favoriete producten?

De echte prijs van een product geeft een duidelijke maatstaf. De echte prijs bestaat uit de marktprijs van een product en alle externe kosten (echte kosten) geassocieerd met de productie. Hoe lager de werkelijke kostprijs, hoe duurzamer de cacao.

Voor de meesten van ons is het moeilijk om een dag voor te stellen zonder een kopje koffie. Daar beginnen we onze dag mee of hebben we goede gesprekken met vrienden.

Maar heb je ooit nagedacht over de achtergrond en arbeid die nodig is om de koffie die je drinkt te produceren?

Moeilijk te weerstaan en gemakkelijk lief te hebben. Heb je er ooit over nagedacht waar de cacaobonen voor de chocoladereep die je eet vandaan komen?

Wat is de echte prijs en/of echte kosten van de chocolade die je koos om te eten?

Onderdeel van je dagelijkse ritueel. En daarin ben je niet de enige. Het is een drank die in veel verschillende culturen zit ingebakken. Variërend van Azië tot het Midden-Oosten tot Europa.

Maar wat zijn de echte prijs van de thee die je drinkt?

Een van de meest verhandelde vruchten ter wereld en een essentieel inkomen dat goed is voor veel boeren in ontwikkelingslanden.

Maar wat zijn de echte kosten van de banaan die je eet?

Voedsel dat bij elke maaltijd kan worden gegeten. We eten het bijna allemaal dagelijks op onze eigen manier: als toast, sandwich of bij je pasta.

Wat zijn de echte kosten die horen bij brood?

Komt voor in de meeste producten en wordt vaak toegevoegd aan voedingsmiddelen die je dagelijks eet, maar wordt door de meeste consumenten niet opgemerkt.

Wat zijn de echte kosten van de palmolie? Het zal je misschien verbazen welke producten palmolie als ingrediënt hebben, denk maar aan pindakaas en ijs.

Een unisex fashion item dat niet meer weg te denken is uit onze kledingkasten. Wat is de echte prijs van je T-shirt?

Gegeven en ontvangen als teken van feest, liefde of verlies. Maar wat is de echte prijs van een bloem? Het zal je verbazen hoe weinig we aan de prijs hoeven te veranderen om de externe kosten te dekken.

Een zuivelproduct dat we bijna allemaal in onze eigen variatie drinken: bij onze cornflakes, in onze cappuccino of gewoon zo. Wat zijn de echte kosten dat komt met melk?